iletişim

 • Adres: Gençosman mahallesi geçit sokak no:59 Güngören-İstanbul-Türkiye
 • Telefon: (0212) 568 53 10
 • E-mail: bilgi@yucelalbum.com

Havale-Eft Yapabilceğiniz Hesap Numarası

 • Banka adı: QNB FİNANSBANK
 • Şube adı: Enpara Şirketim
 • Hesap no: 3663-97803331
 • İBAN: TR78 0011 1000 0000 0097 8033 31
 • Banka adı: Ziraat Bankası
 • Şube adı: Güngören sanayi/istanbul şubesi
 • Hesap no: 2657-44982326-5005
 • İBAN: TR04 0001 0026 5744 9823 2650 05

harita

Sık Sorulan Sorular

Bizimle iletişime geçmeden önce lütfen SSS bölümümüzü okuyununuz.

yucelabum.com'a kimler üye olabilir?

Kimler üye olabilir? . Sitemiz profesyonel fotoğrafçılara hizmet vermektedir. Fiyatlarımız "fotoğrafçılara özeldir".  İşletmesi olan yada olmayan her fotoğrafçı albüm yaptırabilir. Bu sebeple üye olduktan sonra üyeliğiniz tarafımızdan değerlendirilip onaylandıktan sonra siparişleriniz işleme alınır. Nasıl üye olurum? Anasayfamızda bulunan Giriş Yap butonuna basınız, açılan sayfadaki "Üye Ol" kısmına kullanıcı adı, mail adresi girip şifrenizi oluşturunuz sonra “Üye Ol” butonuna basınız. Siteye nasıl giriş yaparım? Anasayfamızda bulunan giriş yap butonuna basıp açılan sayfaya üye olduğunuz kullanıcı adınızı yada mail adresinizi yazınız şifrenizi girin ve giriş yap  butonuna basınız.

Ürün siparişi nasıl veririm?

  Üye girişi yaptıktan sonra Sipariş vermek istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz. Bu sayfada Renk, ölçü, adet... gibi nitelikleri ve yükleme panelini görüntüleyeceksiniz. Eğer Üye Girişi yapmadıysanız bu paneli göremezsiniz. Renk, ölçü, adet.. gibi nitelikleri girip fotoğrafları yükleme panelinden İsterseniz tek seferde dosyalarınızın tamamını winrarla yada fotoğraflarınızı JPG formatında bilgisayarınızdan yükleyiniz. Yükledikten sonra ön izleme şeklinde yüklediğiniz dosyaları görüntüleyebilirsiniz yanlış yüklediğiniz jpg fotoğraf olursa silip tekrar yükleyebilirsiniz. .(Yükleme hızınız internet upload hızınızla bağlantılı olduğu için internetinizin hızına göre değişkenlik gösterebilir. Ortalama internet hızında 200 mb dosya 45 dk yüklenir). Yükleme işlemi bittikten sonra SEPETE EKLE butonuna basınız. Daha sonra sepete giderek gönderim şeklini seçiniz. Yükleme ile ilgili değişiklik yapmak isterseniz ÖDEME sayfasında değişiklik yapabilirsiniz. Yükleme işlemini daha sonra yapmak isterseniz Ürünü sipariş verdikten sonra HESABIM -SİPARİŞLER Sekmesinden sipariş sayfanıza giderek yüklemenize devam edebilir veya değişiklik yapabilirsiniz. Fotoğraflar yüklendikten sonra son kontrolleri yapınız. ÖDEME sayfasında adres bilgileri, fatura bilgileri ve  kargo şeklini görüntüleyeceksiniz. Siparişinizle ilgili herhangi bir sorun yoksa şartları ve koşulları okuyup kabul ettikten sonra ŞİPARİŞİ ONAYLA butonuna tıklayınız. Bu işlemleri yaptıktan sonra siparişiniz bize ulaşmış olur. Siparişlerim sayfanızdan ürünle ilgili yüklemiş olduğunuz fotoğrafları, ürün bedelini ürünün durumu ve kargo sürecini takip edebilirsiniz. Bu işlemlerin tamamını tabletinizden yada cep telefonunuzdan da yapabilirsiniz.(Çözünürlükte bir değişiklik olmaması için panoramik albümlerinizi bilgisayarınızdan yükleyiniz)

Siparişlerin kargo ücretleri nedir?

Kargo ücreti; ödeme şekli, kargo büyüklüğü ve sipariş sayısına göre değişkenlik gösterebilir. Siparişinize göre sabit ücretli kargo, kapıda teslim ve online ödeme gönderi seçenekleri olucaktır. Kargo ücretleri ÖDEME sayfasınıza gelicektir. Kargo Şirketi: Sitemizden yapılan her türlü taşıma işlemi yalnızca Yücel Albüm tarafından belirlenen kargo şirketleri ile yapılır. Yücel Albüm Yurtiçi gönderilerini şuan “YURTİÇİ Kargo” yurtdışı gönderilerini “PTT Kargo” ile gerçekleştirmektedir. Yapılan özel anlaşmalardan sitemizden sipariş veren tüm üyelerimiz faydalanmaktadır. Yurtiçi Albüm siparişlerinde (set) kargo ücreti alınmaktadır.eğer siparişinizle beraber extra ürün isterseniz vitrinlik, poster, kanvas,saat vb.  Albüm siparişinizle beraber olduğu için, albüm paketine extra kargo ücreti eklenmeyecektir, Panoramik albüm siparişi dışında kanvas, poster, vitrinlik, saat vb.  ürün siparişlerinizde kargo ücreti alıcıya yansıtılmaktadır,  İade, değiştirme gibi işlemlerde taşıma ücreti müşterimiz tarafından karşılanır. Bu işlemler siparişin ilk gönderimi dahil tüm taşıma ücretlerini kapsayabilir. İşletmemizin kusuru nedeniyle meydana gelen tüm taşıma ücretleri yucelalbum.com tarafından karşılanır.

Sipariş ettikten sonra tam olarak ne olur?

Siparişinizin durumunu kargo şirketi tarafından gönderilen sms  ile takip edebilirsiniz.Siparişiniz 4 işlem sürecinden geçer. Ödeme gerçekleştikten sonra ürün işleme alınır.Ödeme bekleniyor-Sipariş beklemede-Sipariş işleniyor ve Sipariş tamamlandı şeklinde sayfanızda görüntüleyebilirsiniz. Her Ürünün farklı imalat süreleri vardır. Ürünleriniz işleme alındıktan sonra ürün üzerinde değişiklik yapmanız sipariş ücretinize yansır. Bu sebeple fotoğraflarınızı siteye yüklemeden önce herşeyi kontrol ediniz. Sayfanızdan işlem durumu işlem süresi kargo şirketi ve kargo kodunu görüntüleyebilirsiniz.

Hangi ödeme yöntemleri kabul edilir?

yucelalbum.com ' da kabul edilen ödeme yöntemleri; online ödeme (kredi kartı ve banka kartı ile ödeme), havale-eft ve kapıda ödeme seçeneklerini hizmete sunulmuştur.

Teslimat ne kadar sürecek?

 Kargo Süreleri: Sitemizden yapılan her türlü taşıma işlemi yalnızca YÜCEL ALBÜM tarafından belirlenen kargo şirketleri ile yapılır ve teslimat süreleri kargo şirket/leri tarafından belirlenir. Sitemiz yalnızca kargoya teslim edilecek zamanı bildirmekle yükümlüdür. İstenmeden özel koşullar oluşması halinde bu süreler değişebilmektedir. Yücel Albüm İstanbul’dadır. Albüm siparişlerinin kargo teslim süreleri ise aşağıdaki gibidir, Panoramik Albüm Çalışmasız ortalama 7 iş günü, Panoramik Albüm Çalışmalı ortalama 10 iş günü, Kristal Albüm Çalışmasız ortalama 12 iş günü, Kristal Albüm Çalışmalı ortalama 15 iş günü, Pleksi Albüm Çalışmasız ortalama 7 iş günü, Pleksi Albüm Çalışmalı ortalama 10 iş günü, Not : Photoshop ve Albüm Dizayn seçeneceği, Müşteri tarafından gönderilen işlem yapılmamış albüm fotoğraflarının rütüş, fonlama, renk ve diğer işlerinin Yücel Albüm tarafından yapılacağını ifade eder, photoshop ve albüm dizayn yapıldıktan sonra bilgi@yucelalbum.com tarafından size ürünün sayfa düzeni mail olarak gönderilir ve 24 saat sonra imalata gider. Bu süre içersinde herhangi bir sorun varsa bilgi@yucelalbum.com adresine mail gönderilerek belirtiniz.  İmalat yoğunluğu/azlığı vb. nedenlerle kargo teslim süreleri 2-3 gün değişiklik gösterebilir. Tüm hesaplamalar iş günü olarak hesaplanmalıdır. Cumartesi, Pazar günleri ve tatil günleri süre hesaplarken kullanılmamalıdır. Siparişiniz gönderildi mesajını aldıktan sonraki 3 gün içerisinde kargo elinize ulaşmazsa bilgi@yucelalbum.com adresine bir e-posta göndererek kargonuzu takip etmemizi sağlayın. Kargonuzun size ulaşmadığı bilgisini 7 iş günü içinde bize bildirmediğiniz takdirde gönderim ile ilgili sorumluluğumuz sona ermektedir. Bu süre sonunda sorumluluk kargo şirketi ile alıcı arasındadır.

Alışveriş yapmak ne kadar güvenlidir?

Sitemiz SSL Sertifikası ile korunur, bu sertifika web sunucusunda bulunan ve online iletişimleri güvenceye alan bir kod parçasıdır. SSL Sertifikaları güven verir, online etkileşimlerin gizliliğini korur ve müşterilerin, bir web sitesinde işlem yapma güveni kazanmasına yardımcı olur.

paylaş

Panoramik Albümler✔

Kanvas TabloHediyelik✔

Fotoğraf baskı✔ Poster✔ Foto Kitap