YARDIM

Kimler üye olabilir? . Sitemiz profesyonel fotoğrafçılara hizmet vermektedir. Fiyatlarımız “fotoğrafçılara özeldir”.  İşletmesi olan yada olmayan her fotoğrafçı albüm yaptırabilir. Bu sebeple üye olduktan sonra üyeliğiniz tarafımızdan değerlendirilip onaylandıktan sonra siparişleriniz işleme alınır. Nasıl üye olurum? Anasayfamızda bulunan Giriş Yap butonuna basınız, açılan sayfadaki “Üye Ol” kısmına kullanıcı adı, mail adresi girip şifrenizi oluşturunuz sonra “Üye Ol” butonuna basınız. Siteye nasıl giriş yaparım? Anasayfamızda bulunan giriş yap butonuna basıp açılan sayfaya üye olduğunuz kullanıcı adınızı yada mail adresinizi yazınız şifrenizi girin ve giriş yap  butonuna basınız.

 Anasayfamızda bulunan “Giriş yap” bölümünden “Şifrenizi mi unuttunuz?” linkine tıklayarak, kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. Yeni bir şifre oluşturmanız için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir. Gönderilen bağlantıdan şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Sitemiz SSL Sertifikası ile korunur, bu sertifika web sunucusunda bulunan ve online iletişimleri güvenceye alan bir kod parçasıdır. SSL Sertifikaları güven verir, online etkileşimlerin gizliliğini korur ve müşterilerin, bir web sitesinde işlem yapma güveni kazanmasına yardımcı olur.

  Üye girişi yaptıktan sonra Sipariş vermek istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz. Bu sayfada Renk, ölçü, adet… gibi nitelikleri ve yükleme panelini görüntüleyeceksiniz. Eğer Üye Girişi yapmadıysanız bu paneli göremezsiniz. Renk, ölçü, adet.. gibi nitelikleri girip fotoğrafları yükleme panelinden İsterseniz tek seferde dosyalarınızın tamamını winrarla yada fotoğraflarınızı JPG formatında bilgisayarınızdan yükleyiniz. Yükledikten sonra ön izleme şeklinde yüklediğiniz dosyaları görüntüleyebilirsiniz yanlış yüklediğiniz jpg fotoğraf olursa silip tekrar yükleyebilirsiniz. .(Yükleme hızınız internet upload hızınızla bağlantılı olduğu için internetinizin hızına göre değişkenlik gösterebilir. Ortalama internet hızında 200 mb dosya 45 dk yüklenir). Yükleme işlemi bittikten sonra SEPETE EKLE butonuna basınız. Daha sonra sepete giderek gönderim şeklini seçiniz. Yükleme ile ilgili değişiklik yapmak isterseniz ÖDEME sayfasında değişiklik yapabilirsiniz. Yükleme işlemini daha sonra yapmak isterseniz Ürünü sipariş verdikten sonra HESABIM -SİPARİŞLER Sekmesinden sipariş sayfanıza giderek yüklemenize devam edebilir veya değişiklik yapabilirsiniz. Fotoğraflar yüklendikten sonra son kontrolleri yapınız. ÖDEME sayfasında adres bilgileri, fatura bilgileri ve  kargo şeklini görüntüleyeceksiniz. Siparişinizle ilgili herhangi bir sorun yoksa şartları ve koşulları okuyup kabul ettikten sonra ŞİPARİŞİ ONAYLA butonuna tıklayınız. Bu işlemleri yaptıktan sonra siparişiniz bize ulaşmış olur. Siparişlerim sayfanızdan ürünle ilgili yüklemiş olduğunuz fotoğrafları, ürün bedelini ürünün durumu ve kargo sürecini takip edebilirsiniz. Bu işlemlerin tamamını tabletinizden yada cep telefonunuzdan da yapabilirsiniz.(Çözünürlükte bir değişiklik olmaması için panoramik albümlerinizi bilgisayarınızdan yükleyiniz)

Kargo ücreti; ödeme şekli, kargo büyüklüğüne, sipariş sayısına ve girmiş olduğunuz adrese göre değişkenlik gösterebilir. Bu sebeple doğru kargo bedeli için öncelikle adres bilgileriniz doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Siparişinize göre sabit ücretli kargo, kapıda teslim ve mağazadan teslim gönderi seçenekleri olucaktır. Kargo ücretleri ÖDEME sayfasınıza gelicektir. Kargo Şirketi: Sitemizden yapılan her türlü taşıma işlemi yalnızca YÜCEL ALBÜM tarafından belirlenen kargo şirketleri ile yapılır. YÜCEL ALBÜM Yurtiçi gönderilerini şuan “YURTİÇİ KARGO”  ve “PTT Kargo” yurtdışı gönderilerini ise “PTT Kargo” ile gerçekleştirmektedir. Yapılan özel anlaşmalardan sitemizden sipariş veren tüm üyelerimiz faydalanmaktadır. Yurtiçi Albüm siparişlerinde (set) kargo ücreti alınmaktadır.eğer siparişinizle beraber extra ürün isterseniz vitrinlik, poster, kanvas,saat vb.  Albüm siparişinizle beraber olduğu için, albüm paketine extra kargo ücreti eklenmeyecektir, Panoramik albüm siparişi dışında kanvas, poster, vitrinlik, saat vb.  ürün siparişlerinizde kargo ücreti alıcıya yansıtılmaktadır,  İade, değiştirme gibi işlemlerde taşıma ücreti müşterimiz tarafından karşılanır. Bu işlemler siparişin ilk gönderimi dahil tüm taşıma ücretlerini kapsayabilir. İşletmemizin kusuru nedeniyle meydana gelen tüm taşıma ücretleri yucelalbum.com tarafından karşılanır.

yucelalbum.com ‘ da kabul edilen ödeme yöntemleri; online ödeme (kredi kartı ve banka kartı ile ödeme), havale-eft ve kapıda ödeme seçeneklerini hizmete sunmuştur.

Kredi kartı yada banka kartınızla peşin yada taksitli Online ödeme işlemi yapabilirsiniz. Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage kredi kartları ile taksitli olarak ödeme yapabilirsiniz. Fiyatlara taksit sayısına göre vade farkı yansıtılır. Böylece 7 bankaya ait bütün kredi kartları ile taksitli olarak ödeme yapabilirsiniz.

Siparişlerinizi, kargo şirketi tarafından sistemde kayıtlı olan cep telefonunuza gönderilen SMS takip kodu ile  takip edebilirsiniz.

 Kargo Süreleri: Sitemizden yapılan her türlü taşıma işlemi yalnızca YÜCEL ALBÜM tarafından belirlenen kargo şirketleri ile yapılır ve teslimat süreleri kargo şirket/leri tarafından belirlenir. Sitemiz yalnızca kargoya teslim edilecek zamanı bildirmekle yükümlüdür. İstenmeden özel koşullar oluşması halinde bu süreler değişebilmektedir. Yücel Albüm İstanbul’dadır. Albüm siparişlerinin kargo teslim süreleri ise aşağıdaki gibidir, Panoramik Albüm Çalışmasız ortalama 7 iş günü, Panoramik Albüm Çalışmalı ortalama 10 iş günü, Kristal Albüm Çalışmasız ortalama 12 iş günü, Kristal Albüm Çalışmalı ortalama 15 iş günü, Pleksi Albüm Çalışmasız ortalama 7 iş günü, Pleksi Albüm Çalışmalı ortalama 10 iş günü, Not : Photoshop ve Albüm Dizayn seçeneği, Müşteri tarafından gönderilen işlem yapılmamış albüm fotoğraflarının rütüş, fonlama, renk ve diğer işlerinin Yücel Albüm tarafından yapılacağını ifade eder, photoshop ve albüm dizayn yapıldıktan sonra bilgi@yucelalbum.com tarafından size ürünün sayfa düzeni mail olarak gönderilir ve 24 saat sonra imalata gider. Bu süre içersinde herhangi bir sorun varsa bilgi@yucelalbum.com adresine mail gönderilerek belirtiniz.  İmalat yoğunluğu/azlığı vb. nedenlerle kargo teslim süreleri 2-3 gün değişiklik gösterebilir. Tüm hesaplamalar iş günü olarak hesaplanmalıdır. Cumartesi, Pazar günleri ve tatil günleri süre hesaplarken kullanılmamalıdır. Siparişiniz gönderildi mesajını aldıktan sonraki 3 gün içerisinde kargo elinize ulaşmazsa bilgi@yucelalbum.com adresine bir e-posta göndererek kargonuzu takip etmemizi sağlayın. Kargonuzun size ulaşmadığı bilgisini 7 iş günü içinde bize bildirmediğiniz takdirde gönderim ile ilgili sorumluluğumuz sona ermektedir. Bu süre sonunda sorumluluk kargo şirketi ile alıcı arasındadır.

Siparişinizin durumunu Hesabım sayfasından takip edebilirsiniz.Siparişiniz 4 işlem sürecinden geçer. Ödeme gerçekleştikten sonra ürün işleme alınır.Ödeme bekleniyor-Sipariş beklemede-Sipariş işleniyor ve Sipariş tamamlandı şeklinde sayfanızda görüntüleyebilirsiniz. Her Ürünün farklı imalat süreleri vardır. Ürünleriniz işleme alındıktan sonra ürün üzerinde değilik yapmanız sipariş ücretinize yansır. Bu sebeple fotoğraflarınızı siteye yüklemeden önce herşeyi kontrol ediniz. Sayfanızdan işlem durumu işlem süresi kargo şirketi ve kargo kodunu görüntüleyebilirsiniz.

yucelalbum.com sitesiden satılan her ürünün fiyatına KDV dahildir.

Müşteri temsilcisini arıyarak sorun hakkında bilgi veriniz. Problemin çözümü en kısa sürede işleme alınacaktır.